Adwokat odszkodowania Szczecin - Paweł Zacharzewski
16447
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16447,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Adwokat odszkodowania Szczecin

Adwokat odszkodowania Szczecin

 

Paweł Zacharzewski świadczy pomoc prawną w zakresie dochodzenia odszkodowań ubezpieczeniowych. Dzięki współpracy z biegłymi rzeczoznawcami majątkowymi kancelaria wypracowała własną metodę dochodzenia odszkodowań za szkody komunikacyjne z OC sprawcy.

 

Jednocześnie kancelaria posiada doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń o odszkodowanie i zadośćuczynienie za szkody osobowe i śmierć osoby najbliższej oraz z tytułu szkód ze zdarzeń medycznych. Współpraca z kancelarią gwarantuje Państwu właściwe oszacowanie i pełną realizację przysługującego prawa do ubezpieczenia.

adwokat odszkodowania SzczecinAdwokat odszkodowania Szczecin

Współpraca z kancelarią gwarantuje Państwu właściwe oszacowanie i pełną realizację przysługującego prawa do ubezpieczenia. Oferujemy zarówno konsultacje telefoniczne jak i osobiste w naszym biurze. Przed spotkaniem prosimy o kontakt w celu ustalenia konkretnej daty spotkania. Udzielamy wsparcia na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz województw ościennych.

Nazywam się Paweł Zacharzewski. Jako adwokat i doradca restrukturyzacyjny (syndyk/zarządca/nadzorca sądowy) od 2014 roku prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką, w ramach której świadczę pomoc prawną i zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, pracowniczych, gospodarczych i karnych. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z dostępnych na stronie opcji kontaktu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku ze świadczonymi usługami prawnymi.

Adwokat ds. odszkodowania Szczecin

Paweł Zacharzewski 

Siedziba Kancelarii: al. Tefolia Firlika 41/3.5

E-Mail: pawel@zacharzewski-legal.pl

NIP: 8512888837

REGON: 321542480

Świadcząc usługi prawne współpracujemy z: