Impressum - Paweł Zacharzewski
15978
page-template-default,page,page-id-15978,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Impressum

Adwokat i doradca restrukturyzacyjny Paweł Zacharzewski prowadzi w swoim imieniu i na swoją odpowiedzialność, osobiście, indywidualną i niezależną kancelarię adwokacką.

Pomiędzy osobami wskazanymi w zakładce „O nas” nie istnieje stosunek spółki, ani żaden inny stosunek prawny tego rodzaju, z którego wynikałoby, że pomoc prawna indywidualnie świadczona przez danego prawnika jest równocześnie solidarnie świadczona przez pozostałe osoby wskazane w zakładce „Współpracownicy”. Zlecenie prowadzenia sprawy jest każdorazowo uzgadniane indywidualnie i wyłącznie pomiędzy danym prawnikiem a Klientem.

***

Paweł Zacharzewski jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej oraz wpisany na listę adwokatów za numerem wpisu 450.

Paweł Zacharzewski jest wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod nazwą Paweł Zacharzewski PROSPERO.

Siedziba Kancelarii: al. Niemcewicza 37 lok. u1

E-Mail: pawel@zacharzewski-legal.pl

NIP: 8512888837

REGON: 321542480

Ubezpieczenie obowiązkowe OC na sumę 250.000 EURO oraz ubezpieczenie dodatkowe OC na sumę 250.000 EURO na jednego ubezpieczonego nie więcej niż 7.000.000 EURO na wszystkich ubezpieczonych

Regulacje prawne związane z wykonywaniem zawodu adwokata w Polsce dostępne na stronie www.nra.pl w zakładce Wyszukiwarka przepisów adwokackich.

Podmiotem odpowiedzialnym za treści umieszczone na stronie internetowej jest Adwokat Paweł Zacharzewski.

Zawartość niniejszej strony internetowej (w tym wszelkie teksty, obrazy i elementy graficzne) podlega ochronie w oparciu o przepisy prawa autorskiego. Wykorzystanie bez upoważnienia fragmentów lub całości zawartości strony stanowi naruszenie praw autorskich.

Wszelkie materiały na niniejszej witrynie internetowej zamieszczone są w celu informacyjnym i nie mogą być traktowane jako porada prawna.