Kredyty frankowe i nieuczciwe produkty finansowe - Paweł Zacharzewski
15795
page-template-default,page,page-id-15795,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kredyty frankowe i nieuczciwe produkty finansowe

Paweł Zacharzewski od ponad dwóch lat świadczy pomoc prawną i procesową na rzecz osób posiadających kredyty indeksowane lub denominowane we franku szwajcarskim. Kancelaria prowadzi obecnie cykliczne spotkania informacyjne dla osób dotkniętych problemem frankowych oraz kilkanaście spraw przed sądami w Szczecinie i Warszawie, w których reprezentuje kredytobiorców w sporach z różnymi bankami.

Paweł Zacharzewski jest uczestnikiem organizowanej przez Naczelną Radę Adwokacką akcji „Pomoc Frankowiczom”. Jeśli posiadacie Państwo tak zwany kredyt frankowy zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu analizy czy Państwa umowa zawiera niedozwolone postanowienia oraz czy w sposób prawidłowy implementuje waloryzację walutową świadczeń kredytowych. W przypadku uznania, że bank naruszył prawo zawierając z Państwem daną umowę adwokat Paweł Zacharzewski doradzi w zakresie przysługujących Wam roszczeń.

Adwokat Paweł Zacharzewski posiada również doświadczenie i świadczy pomoc prawną m. in. w zakresie zwrotu ubezpieczenia niskiego wkładu, opłat likwidacyjnych od polisolokat oraz w sprawach o uchylenie bankowych tytułów egzekucyjnych.