Odszkodowania Gryfino, dochodzenie odszkodowań Gryfino - Zacharzewski
16180
page-template-default,page,page-id-16180,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Odszkodowania Gryfino

ODSZKODOWANIA GRYFINO

Paweł Zacharzewski

 

Adwokat Paweł Zacharzewski świadczy pomoc prawną w zakresie dochodzenia odszkodowań ubezpieczeniowych. Posiada również doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń o odszkodowanie i zadośćuczynienie za szkody osobowe i śmierć bliskiej osoby oraz specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu szkód ze zdarzeń medycznych.

 

Kancelaria działa w oparciu o aktualne przepisy prawne i z poszanowaniem tajemnicy zawodowej. Zapewniamy pełną poufność przekazywanych nam informacji zarówno w czasie podejmowania działań w zakresie dochodzenia odszkodowania, jak i po zakończonej współpracy. Dzięki wieloletniemu partnerstwu z biegłymi rzeczoznawcami majątkowymi kancelaria wypracowała własną, skuteczną metodę na dochodzenie odszkodowań za szkody komunikacyjne z OC sprawcy.

 

Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy stosowne dokumentacje związane z dochodzeniem odszkodowania oraz reprezentujemy naszych klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami, zarządami dróg i innymi instytucjami.

 

odszkodowania gryfinoOdszkodowania Gryfino

Współpraca z kancelarią gwarantuje Państwu właściwe oszacowanie i pełną realizację przysługującego prawa do ubezpieczenia. Oferujemy zarówno konsultacje telefoniczne jak i osobiste w naszym biurze. Przed spotkaniem prosimy o kontakt w celu ustalenia konkretnej daty spotkania w Gryfnie. Udzielamy wsparcia na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz województw ościennych.

PROWADZIMY DOCHODZENIE ODSZKODOWANIA GRYFINO Z TYTUŁU:

Wypadku komunikacyjnego

Wypadku przy pracy

Wypadku w rolnictwie

Zdarzenia medycznego

Utraconych dochodów

Śmierci bliskiej osoby

Nazywam się Paweł Zacharzewski. Jako adwokat i doradca restrukturyzacyjny (syndyk/zarządca/nadzorca sądowy) od 2014 roku prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką, w ramach której świadczę pomoc prawną i zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, pracowniczych, gospodarczych i karnych. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z dostępnych na stronie opcji kontaktu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku ze świadczonymi usługami prawnymi.

ODSZKODOWANIA GRYFINO

 

Paweł Zacharzewski Adwokat

Siedziba Kancelarii: ul. Teofila Firlika 41/3.5

E-Mail: pawel@zacharzewski-legal.pl

NIP: 8512888837

REGON: 321542480

Świadcząc usługi prawne współpracujemy z: