Upadłości konsumenckie - Paweł Zacharzewski
16505
page-template-default,page,page-id-16505,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Upadłości konsumenckie

Może się zdarzyć, że na skutek zdarzeń losowych takich jak nieoczekiwana utrata pracy, choroba czy inne trudności natury osobistej i zawodowej konieczne jest zaciągnięcie kredytu lub pożyczki. Bywa, że jedno takie zobowiązanie nie wystarcza, trzeba sięgnąć po następne a ponieważ trudności trwają dłużej niż można było przewidzieć powstaje spirala zadłużenia. Skumulowane raty przekraczają możliwości płatnicze. Komornicy i wierzyciele pukają do drzwi. W takiej sytuacji warto rozważyć legalne oddłużenie poprzez upadłość konsumencką.

Ta specjalistyczna procedura pozwala uzgodnić jeden plan spłaty dla wszystkich wierzytelności, dostosowany do możliwości finansowych upadłego, a nawet umorzyć długi, które z uwagi na ichw wysokość nie mogą być spłacone i zacząć nowe życie z czystą kartą. Jako licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (tj. syndyk/zarządca/nadzorca sądowy) pomogę Państwu nie tylko przygotować wniosek o upadłość ale również ocenić ryzyka prawne jakie ogłoszenie upadłości może spowodować w związku z Państwa wcześniejszymi decyzjami majątkowymi.