Własność intelektualna - Paweł Zacharzewski
15794
page-template-default,page,page-id-15794,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Własność intelektualna

Adwokat Paweł Zacharzewski oferuje pomoc prawną w zakresie ochrony własności intelektualnej. Opiniowanie zdolności rejestrowej znaków towarowych, przygotowywanie wniosków o rejestrację znaków towarowych i wzorów przemysłowych należą do spektrum działań kancelarii. Pomożemy Państwu w uzyskaniu i utrzymaniu ochrony prawnej własności intelektualnej. Oferujemy również działania z zakresu monitorowania znaków towarowych.

W związku z obowiązującym obecnie skargowym modelem ochrony znaków towarowych uprawniony z rejestracji znaku towarowego musi obecnie nieustannie czuwać czy inne podmioty nie starają się uzyskać ochrony na podobne lub identyczne oznaczenia. Jeśli uprawniony nie podejmie środków zaradczych we właściwym czasie może dojść do sytuacji, w której Urząd Patentowy zarejestruje dwa podobne lub wręcz identyczne znaki towarowe.