Ewa Kosowska-Czapla - Paweł Zacharzewski
16675
page-template-default,page,page-id-16675,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Ewa Kosowska-Czapla

Radca prawny i doradca restrukturyzacyjny. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Odbyła studia podyplomowe z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego na Uniwersytecie Łazarskiego w Warszawie. Jest doktorantką na Uniwersytecie Szczecińskim gdzie zajmuje się badaniami naukowymi na styku zagadnień prawnych i bioetycznych, prowadzi również zajęcia ze studentami.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów z sektora prywatnego i publicznego. Specjalizuje się między innymi w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa konsumenckiego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego oraz prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Reprezentowała klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi oraz organami ścigania a także organami administracji państwowej i samorządowej m.in. w zakresie sporów umownych, spraw rodzinnych, spadkowych, ochrony dóbr niematerialnych, sporów korporacyjnych. Posiada doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed Sądem Najwyższym w Warszawie (sprawa zakończona z sukcesem dla mojego Klienta) oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie (również sprawa ostatecznie została rozstrzygnięta korzystnie dla Klientki).