Zacharzewski - Odszkodowania Szczecin, dochodzenie odszkodowań
16462
page-template-default,page,page-id-16462,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Odszkodowania Szczecin

DOCHODZENIE ODSZKODOWANIA SZCZECIN

Paweł Zacharzewski

 

Adwokat Paweł Zacharzewski świadczy pomoc prawną w zakresie odszkodowań ubezpieczeniowych. Posiada również doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń o odszkodowanie i zadośćuczynienie za szkody osobowe i śmierć bliskiej osoby oraz specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań z tytułu szkód ze zdarzeń medycznych.

 

Kancelaria działa w oparciu o aktualne przepisy prawne i z poszanowaniem tajemnicy zawodowej. Zapewniamy pełną poufność przekazywanych nam informacji zarówno w czasie podejmowania działań w zakresie dochodzenia odszkodowania, jak i po zakończonej współpracy. Dzięki wieloletniemu partnerstwu z biegłymi rzeczoznawcami majątkowymi kancelaria wypracowała własną, skuteczną metodę na dochodzenie odszkodowań za szkody komunikacyjne z OC sprawcy.

 

Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy stosowne dokumentacje związane z dochodzeniem odszkodowania oraz reprezentujemy naszych klientów przed zakładami ubezpieczeń, pracodawcami, zarządami dróg i innymi instytucjami w mieście Szczecin i całym województwie.

odszkodowania szczecinOdszkodowania Szczecin

Współpraca z kancelarią gwarantuje Państwu właściwe oszacowanie i pełną realizację przysługującego prawa do ubezpieczenia. Oferujemy zarówno konsultacje telefoniczne jak i osobiste w naszym biurze. Przed spotkaniem prosimy o kontakt w celu ustalenia konkretnej daty spotkania. Udzielamy wsparcia na terenie Szczecina i miast sąsiadujących.

Prowadzimy dochodzenia odszkodowania, Szczecin:

Wypadek komunikacyjny

Wypadek przy pracy

Wypadek w rolnictwie

Zdarzenie medyczne

Utracone dochody

Śmierć bliskiej osoby

Nazywam się Paweł Zacharzewski. Jako adwokat i doradca restrukturyzacyjny (syndyk/zarządca/nadzorca sądowy) od 2014 roku prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką, w ramach której świadczę pomoc prawną i zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, pracowniczych, gospodarczych i karnych. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z dostępnych na stronie opcji kontaktu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku ze świadczonymi usługami prawnymi.

Odszkodowania Szczecin

Adwokat Paweł Zacharzewski 

Siedziba Kancelarii: al. Wojska Polskiego 63/1

E-Mail: pawel.zacharzewski@komning.com

NIP: 8512888837

REGON: 321542480

Świadcząc usługi prawne współpracujemy z: